On yıldır şiddetli kuyruk sokumu  ağrısı çekmekteydim. Özellikle oturmada ve yolculuklarda çok ağrım vardı. Çeşitli doktorlara gittim ancak, sadece oturma minderi önerisinde bulunuldu. Bir ay önce Dr Elif Gürkan’a başvurdum. Kuyruk sokumundaki kemikte çıkık olduğu saptandı. O bölgeye yapılan enjeksiyon sonrası birinci ayda ağrım % 90 azalmış durumda. Rahatlıkla da oturabiliyorum.

Elif Gürkan hocama çok teşekkür ediyorum.

Oğuzhan Çiftçi

Kuyruk sokumu ve belimdeki ağrılar nedeniyle oturamıyor ve kalkarken desteksiz kalkamıyordum. Sonrasında ağrılarıma sağ ayağımın diz arkasındaki uyuşma/karıncalanma da eklendi. Elif Hanıma başvurdum. Öncelikle manuel tedavi yapıldı ve 3 gün sonra rahat oturmaya başladım. Ayrıca sağ ayağımdaki ağrılar da azaldı. 10 gün sonra bel/kuyruk sokumu bölgesine iğne tedavisi yapıldı. 1 hafta sonra öncelikle kuyruk sokumu, bel bölgesi ve sağ ayak dizimde hiç bir ağrım kalmadı. Oturabiliyor ve desteksiz kalkabiliyorum.

İlginiz ve emeğiniz icin teşekkürler…

Ali Alkan
Hamileliliğimin 18.haftasında kuyruk sokumu ağrılarım başladı. Gittiğimi yerlerde ilk 4 ay çözümsüz olacağı söylenmişti. 22.Haftada ağrılarım dayanılmaz olunca internetten bulduğum Dr.Elif Gürkan, sadece 3 kez seans toplamı 15 dk. Süren manuel tedavi ile tüm ağrılarım bitti. Kendisine müteşekkirim.

I started having coccyx pain on my eighteenth week of pregnancy and I had it for 4 weeks. I had to encline it because I heard that nothing could be done for this in pregnancy. On 22 nd week, I found Dr.Elif Gürkan since the pain got really unbearable. All my pain disappeared in 3 sessions by manuel therapy. Like magic. I’M VERY THANKFUL TO Dr.Elif

Fazilet Axelrod
Mayıs 2014′te kuyruk sokumu ağrısı sebebiyle Dr. Elif Gürkan’a başvurdum. Elif Hanım’ın uyguladığı üç seanslık manuel tedavi ile altı aydır süren ağrılarımdan kurtuldum. Daha sonra kendisine 2004 yılından beri fibromiyalji sendromu ile yaşadığımı ve son bir yıldır da uyurken dişlerimi sıktığımdan bahsettim. Bunun üzerine çektirmemi istediği röntgen filminde boynumda düzleşme olduğu da anlaşıldı. Yıllardır süren kronik kas ağrılarım için etkili bir tedavi yöntemi bulamamıştım ama Elif Hanım manuel tedavi yöntemi ile sekiz seansta boyun, omuz ve çenemdeki ağrıları büyük oranda azaltmayı başardı.
Meliha Güngör
Uzun zamandır muzdarip olduğum terleme sorununu, kolay, acısız ve ameliyatsız İyontoforez tedavisiyle kısa zamanda çözen nur yüzlü doktorum Elif Gürkan; size teşekkür ederim! Bölgesel terlemeden şikayetçi herkes, tanıştığımız andan itibaren bana huzur ve güven veren Elif Hanım’a danışmakla doğru adımı atacaktır.
Süleyman Onur Köymen
Saygı Değer Doktorum Elif Hanım’a,
1996-2007 yılları araında kuyruk sokumundan dolayı çektiğim ağrı ve sızılar konusunda gördüğüm tüm tedavilerin sonuçsuz kalması beni her geçen gün karamsarlığa ve ağrılarla yaşamaya itmişti.Taki Sevgili doktorum Elif hanım’ı tanıyana; tedaviye gidenen kadar. Elleriniz dert görmesin Elif Hanım.Şükürler olsun,her ne yaptıysanız çok sağlıklı ve yeniden doğmuş gibiyim..İyiki sizi tanıdık,iyiki varsınız.Herşey için çok ama çok çok teşekkür ediyoruz.
Özkan Şan
Bir süredir çektiğim ağrılar dayanılmaz hale gelince araştırmaya başladım. Elif hanımın adını gördüğümde ve hakkındaki yorumları okuduğumda derdime çare olabileceğine dair ümitle bir an önce randevu alıp muayene oldum. İlk enjeksiyon manuel oldu. Bir rahatlama sağladı ancak iki ay sonunda tekrar eski hale döndüm. Bir sonraki operasyon tomografi altında yapıldı. Şu anda nerdeyse 1 ay geçti ve ağrılarım %70 oranında iyileşti. Elif hanımın yardımıyla tamamen iyileşeceğim inşallah. Tabi bunda bana da düşen işler var; sporu hayatıma sokmak, kilo vermek, bazı alışkanlıklarımı değiştirmek vs gibi… Herkese geçmiş olsun dileklerim ve doktor hanıma teşekkürlerimle..
Birol Durak
2006 yılında düşme sonucu kuyruk sokumu kemiğimde zamanla artarak seyreden ağrı oluşmuştu ve bu ağrı ilerleyen aşamalarda sosyal hayatımı çekilmez hale sokan boyutlara ulaşmıştı. Daha sonra doktorum Elif Gürkan’ın bu konuda uzman olduğunu öğrendim ve kendisine gitmeye karar verdim. Kendisi beni muayene ettikten sonra enjeksiyon yöntemi uyguladı ve mucize şekilde kuyruk sokumu ağrılarım yavaş yavaş geriledi ve yaklaşık bir ay sonra tümüyle ortadan kalktı. Kuyruk sokumu ağrısı çeken tüm arkadaşlara bu tedavi yöntemini tavsiye ederim gerçekten sorunsuz bir şekilde kısa sürede bu ağrıdan kurtulabilirsiniz. Doktorum Elif Gürkan’a beni bu sıkıntıdan kurtardığı için çok teşekkür ediyorum…
Av. Tuğba Sezikli İstanbul Barosu
2000 senesi sonlarından itibaren Elif Gürkan hocamızın denetiminde başladığım iyontoforez tedavisi daha önce hayatımda büyük problem olan ve tüm sosyal ilişkilerimide etkileyen yoğun el ve ayak terlemesine kesin çözüm oldu.uygulamada hiç bir zorluğuda yok.evde dinlenirken tv karşısında otururken yapabileceğiniz 20-25 er dakikalık uygulamalar,yeterli oluyor.ben yaklaşık 10-15 günde bir 2 gün üst üste seans yaparsam rahatlıkla yeterli oluyor.Elif Gürkan hocama tekrar teşekkürler.
Ercüment Konyar
Sevgili Doktorum Elif Hanım,

Yıllar önce beni bir tekerlekli iskemlede, ağır sancılar içinde bir enkaz olarak kapınıza getirmişlerdi. Çok süratli bir teşhis koyup bir eylem planı çerçevesinde beni ayağa kaldırmıştınız. O zaman tanıştık. Çok mutlu olmuştum. Karşımda beni kurtaran çok genç, yetenekli, yakışıklı, tam bir ‘Atatürk Kızı’ vardı. Yıllar sonra olaylar beni tekrar karşınıza getirdi. Bu sefer profesyonel hayatımı tehdit eden bir sorunu çözmek üzereyiz. 95 yaşındaki çok yaşlı anneme de yaptığınız radikal uygulama kendisine çok iyi gelmiş bulunuyor. Elleriniz dert görmesin. Sizi çok seviyoruz…

Engin Cezzar Tiyatrocu