Bel, Sırt ve Boyun Ağrıları

Bel ve boyun ağrıları günümüzün en sık rastlanan sorunlarındandır. 40 yaşa ulaştığında kısa
veya uzun süreli bel veya boyun ağrısı çekmemiş insan yok gibidir. Teknolojinin ilerlemesi ile insanların çok uzun süre oturarak çalışmasından dolayı hem boyun hem de bel problemlerinde artış olmuştur.
DEVAMI >

Premium WordPress Themes

Kuyruk Sokumu Ağrıları

Bu ağrılar sürekli oturarak çalışan insanların, doğum sonrası hanımların, kuyruk sokumu üzerine düşen veya sert bir yere çarpanların büyük sorunudur. Özellikle oturur pozisyondan kalkarken şiddetli ağrı yapar. Bu problem özellikle yolculuk , sinema, tiyatro gibi uzun süre oturmak gereken yerlerde artar.
DEVAMI >

Premium WordPress Themes

Manuel Tedavi

Adından da anlaşıldığı gibi elle yapılan ve yapan kişinin özel eğitimli olmasını gerektiren bir tedavi şeklidir. Boyun, sırt ve bel ağrıları ve tutulmalarda özellikle kullanılır. Öncelikle hasta tıbbi muayeneden geçirilir. Özelikle kas iskelet sistemi, sinir sistemi ve omurganın detaylı muayenesi yapılır.
DEVAMI >

Premium WordPress Themes

Akupunktur

Ülkemizde özellikle zayıflama için etkili olduğu bilinen akupunktur birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle bel, sırt, boyun ağrılarındaki etkisi bütün dünyada bilinmekte ve kullanılmaktadır. Ağrı tedavisindeki etkileri dünyada çeşitli bilimsel yayınlarla ispatlanmıştır.
DEVAMI >

Premium WordPress Themes

Terleme Tedavisi (Hiperhidrosis)

Türkiye’ de ilk kez 8 yıl önce su içinde iyontoforez yöntemi ile el, ayak, koltuk altı terlemesi tedavisine başladım. Çok güvenilir bir yöntem olan ve yan etkisi olmayan iyontoforez yöntemini eller , ayaklar, koltuk altlarında aşırı terlemesi olan 5000 hastaya uyguladım.Bu tedavi 12 yaşın üzerinde hastalara uygulanabilir.
DEVAMI >

Premium WordPress Themes